Udinese do velikih treh točk v Rimu ob vrnitvi Bijola

RTV Slovenija 11.03.2024  |  A. G.

Nogometaši Lazia so zadnjo tekmo 28. kroga italijanskega prvenstva izgubili proti Udineseju z 1:2. Videmčani so vpisali četrto zmago na prvenstvu in se povzpeli na 13. mesto lestvice.

Sandi Lovrić je na rimskem Olimpicu odigral vso tekmo, Jaka Bijol pa je bil po dolgem okrevanju po poškodbi in operaciji kosti v levem stopalu konec novembra na klopi za rezervne igralce. Vstopil je v 77. minuti. Videmčani so povedli v 47. minuti z Lorenzem Luccom, ki je podstavil nogo po strelu Hassaneja Kamaraja in prelisičil vratarja Ivana Provedela. Že dve minuti zatem je bilo 1:1. Napadalec Mattia Zaccagni je ušel po levi strani in podal pred vrata, Lautaro