Dva gola Iličića za novo slavje v Ljudskem vrtu

Delo 16.03.2024

Celje je dolgo lomilo odpor Radomelj in ga zlomilo šele v sodniškem dodatku, po avtogolu Uroša Koruna so slavili z 2:1. Olimpiji le točka, Mariboru vse tri.

Nedeljski spored je prinesel tri zanimive dvoboje, na domači zelenici so po novem remiju Olimpije (1:1 z Bravom) Celjani želeli premagati Radomlje in povišati naskok pred ljubljanskimi tekmeci. Na dvoboju vrha in dna slovenske lige razlika na zelenici ni bila tako očitna, Celjane je v vodstvo v 20. minuti povedel Denis Popovič, po avtogolu Tamarja Svetlina 13 minut kasneje je bil izid poravnan. Domačini so v drugem polčasu imeli pobudo v igri, a so bili v napadu