Celjani izpadli v četrtfinalu pokala proti Krki!

RTV Slovenija 20.03.2024  |  M. L.

Rokometaši Krke so pripravili presenečenje: v četrtfinalu Pokala Slovenije so z 31:26 izločili Celje Pivovarna Laško in se uvrstili na zaključni turnir.

Gostitelji so igrali čvrsto v obrambi, v napadu so redno izkoriščali ponujene priložnosti, v prvem polčasu so povedli s +4, potem ko je za 16:12 s sedmih metrov zadel Marko Majstorović. Celjani niso kar tako položili orožja, v drugem delu so strnili vrste v obrambi, uspešno so zaustavili nekaj napadov tekmeca, 15 minut pred koncem srečanja je Luka Perić izenačil na 21:21. Tekma se je prelomila v samem zaključku. Celjani so zaostajali za gol (25:24), gostiteljem pa