Dallas tako dober, da si je Luka Dončić lahko privoščil oddih

Delo pred 31 dnevi

Teksaški košarkarji so v ligi NBA premagali tekmece za 6. mesto in dosegli peto zaporedno zmago. Slovenski as je zadnjo četrtino gledal s klopi za rezerviste.

Slovenski zvezdnik košarkarske lige NBA Luka Dončić je v dresu Dallasa pokazal novo izjemno predstavo. Čeprav je bil Slovenec vprašljiv za današnjo tekmo v Kaliforniji, je z 28 točkami popeljal teksaško ekipo do pete zaporedne zmage. Dallas je Sacramento visoko premagal s 132:96, Dončić pa je zgolj v prvem polčasu dosegel 26 točk. Dončić je k zmagi na izjemno pomembni tekmi v boju za končnico dodal še 11 skokov, šest podaj in tri ukradene žoge, s čimer so se