Newcastlu triler s sedmimi goli

RTV Slovenija 30.03.2024  |  S. J.

Vrhunec 30. kroga angleškega nogometnega prvenstva bo nedeljski obračun med Manchester Cityjem in Arsenalom. Sobotno dogajanje pa se je začelo s pravo poplavo golov, Newcastle je pred svojimi gledalci premagal West Ham s 4:3.

Gostitelji so začeli udarno, saj je Anthony Gordon že v tretji minuti priboril enajstmetrovko, zaradi dolgega preverjanja VAR-a je Alexander Isak k žogi pristopil šele tri minute pozneje in v veselje spravil domače navijače. Nadaljevanje je minilo po notah West Hama, najprej je izenačil Michail Antonio, tik pred koncem prvega in na začetku drugega polčasa sta bila natančna še Mohammed Kudus in Jarrod Bowen, s čimer so se Londončanom začele nasmihati vse tri točke.