Olympiacos še drugič premočan za Krko

RTV Slovenija 30.03.2024  |  M. R.

Rokometaši Krke so končali nastope v Evropskem pokalu, potem ko so tudi na povratni čertrtfinalni tekmi izgubili proti Olympiacosu. Grki so v Novem mestu zmagali z 19:25 (10:10). Na prvi tekmi so bili prejšnjo soboto boljši z 31:26.

Dolenjci so bili v prvem delu tekme pred 400 gledalci še kolikor toliko enakovredni. Začetni zaostanek z 2:6 so znižali na 5:6 in potem do konca prvega polčasa držali korak z Olympiacosom. Marko Nikolić je v 35. minuti zadel za vodstvo z 8:7, Gašper Horvat pa tik pred odmorom za 10:9. Po polovici srečanja je bilo 10:10. Gostitelji so nazadnje vodili pri 12:11 na začetku drugega polčasa, potem pa je sledil niz gostov, ki so si na hitro priigrali tri gole prednosti