TROJNI DONČIČEV DVOJČEK PREMALO ZA ZMAGO: Dallas v napeti končnici izgubil proti Golden State Warriors (VIDEO)

Regional 03.04.2024

Ekipa Dallas Mavericks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA po sedmih zaporednih zmagah izgubila na gostovanju v San Franciscu, igralci Golden State Warriors so slavili s 104:100 in zabeležili peto zmago v nizu.

Slovenski zvezdnik Luka Dončić je za goste dosegel dvajseti trojni dvojček v sezoni s 30 točkami, 12 skoki in 11 podajami. Dvoboj se je odločal v napeti končnici, ko se je pri domačih izkazal Draymond Green in v zaključnih treh minutah zbral šest točk ter obenem blokiral poskus Daniela Gafforda. Štiri minute in pol pred koncem je Dallas izenačil na 92:92, ko je bil uspešen Tim Hardaway. Potem se je met gostom ustavil, tudi Dončić je zgrešil trojko, in so naslednji