Palmer s hat-trickom v 101. minuti odločil triler na Stamford Bridgeu

RTV Slovenija pred 27 dnevi  |  A. G.

Na zadnji tekmi 31. kroga Premier lige je Chelsea na spektaklu premagal Manchester United s 4:3, potem ko je še v 100. minuti zaostajal z 2:3. Junak nepozabnega večera na Stamford Bridgeu je bil Cole Palmer, ki je zabil hat-trick.

Rdeči vragi so doživeli najgrenkejši poraz sezone. Po zaostanku z 0:2 so se vrnili in povedli s 3:2. Na sporedu je bilo še osem minut sodnikovega dodatka in tik pred iztekom je Diogo Dalot v kazenskem prostoru podrl Nonsa Maduekeja. Palmer je z bele točke izenačil na 3:3. United je brezglavo krenil s sredine igrišča. Carney Chukwuemeka je imel po protinapadu veliko priložnost za zmagoviti gol, a se je žoga odbila v kot. Enzo Fernandez je podal do Palmerja, ki je z