POKAL PRINCESE SOFIJE ZA VEČINO NAŠIH KONČAN: Le Toni Vodišek v boj za odličja

Regional pred 30 dnevi

Peti in za večino jadralcev zadnji dan na pokalu princese Sofije se je začel s čakanjem na veter, jadralce je regatni odbor poslal na vodo šele okoli 14. ure.

Slovenec Toni Vodišek je v formuli kite v obeh regatah končal na drugem mestu in potrdil tretje mesto v skupni razvrstitvi. Pred njim so le še današnje finalne regate. Marina Vodišek je prvi včerajšnji plov končala na 18. mestu, potem pa prijadrala še dva izida DNC, tako da je tekmovanje končala na 21. mestu. V razredu ilca so tudi včeraj odjadrali dva plova. Žan Luka Zelko v zlati skupini ilca 7 je imel veliko smolo, so sporočili iz Jadralne zveze Slovenije, vanj