Pišek in Stuparević z evrogoloma tlakovala zmago Domžal v Spodnji Šiški

RTV Slovenija pred 26 dnevi  |  D. S. M.

Nogometaši Brava Kostela so na domači zelenici v Športnem parku Šiška doživeli prvi poraz v spomladanskem delu. S 3:1 so jih premagali nogometaši Domžal, ki so z novim trenerjem Matejem Podlogarjem dosegli prvo zmago v gosteh to pomlad.

Zamenjava trenerja oziroma šokterapija vodstva domžalskega kluba je uspela. Novi trener Matej Podlogar, ki je na začetku tedna zamenjal Dušana Kosića, je debitiral z zmago, ta bo v boju za obstanek njegovi ekipi zagotovila mirnejše nadaljevanje prvenstva. V prvem polčasu sta obe mreži obmirovali, v drugem polčasu pa so gledalci videli kar štiri gole. Na žalost domačih navijačev so tri dosegli Domžalčani, častni gol pa je ob koncu tekme dosegel tudi Bravo. Prvi gol