STRELSKO RAZPOLOŽENA DEKLETA ŽNK GAŽON V MEDULINU: "Ta pokal je češnja na torti letošnje sezone" (FOTO, VIDEO)

Regional pred 25 dnevi

V prejšnjem tednu se je v Medulinu na Hrvaškem v organizaciji KOMM MIT International odvijal velik mednarodni nogometni turnir za dekleta različnih starostnih kategorij, ki je privabil več kot 600 deklet iz Evrope.

Po dveh dnevih tekmovanja si je ekipa ŽNK Gažon U18 v skupini 2 zagotovila nastop v polfinalu, kjer se je pomerila z drugo uvrščeno ekipo iz skupine 1. V polfinalu so dekleta odigrala odlično in z rezultatom 3:0 premagala ekipo SC Freising, med strelke se je dvakrat zapisala Gaja Zahar, enkrat pa Neža Kržič. V velikem finalu so v zanimivem in borbenem srečanju, dekleta Gažona dominirala v prvem polčasu, ko je zmagoviti gol dosegla Gaja Zahar, v drugem polčasu pa so