Rezervist Frattesi v 95. minuti zagotovil Interju zmago v Vidmu

RTV Slovenija pred 25 dnevi  |  A. G.

Nogometaši Interja so na zadnji tekmi 31. kroga Serie A dosegli še 21. zmago. V Vidmu se je Udinese odlično upiral, zaslužil bi si točko, a je v 95. minuti doživel hladno prho (1:2). Inter ima 14 točk naskoka pred mestnim tekmecem Milanom.

Jaka Bijol je za gostitelje odigral vso tekmo, Sandi Lovrič pa je vstopil v 62. minuti in bil na zelenici le 20 minut, saj se je poškodoval. Varovanci Gabrieleja Cioffija so bili blizu veliki točki v boju za obstanek. Sedem krogov pred koncem Udinese ostaja na 15. mestu. Empoli, Verona, Frosinone in Sassuolo ne zaostajajo veliko. Samardžić unovčil prvo priložnost gostiteljev Vratar Udineseja Maduka Okoye je imel veliko dela že v prvem polčasu, ko se je dvakrat