Brez zmagovalca na poslastici v Madridu; Trossard preprečil poraz Arsenala

RTV Slovenija pred 25 dnevi  |  M. L.

Prvi četrtfinalni tekmi letošnje Lige prvakov nista prinesli zmagovalca: na Santiagu Bernabeuu je Real Madrid remiziral z Manchester Cityjem (3:3), na Emiratesu pa Arsenal z Bayernom iz Münchna (2:2).

Manchester City je povedel že po manj kot dveh minutah igre, ko je s prostega strela zvito poskusil Bernardo Silva, presenetil vratarja Andreja Lunina in ob bližnji vratnici zadel za 1:0. Prekršek je nad Jackom Grealishem že po nekaj sekundah sicer storil Aurelien Tchouameni, ki si je prislužil tudi rumeni karton. Preobrat Reala v le nekaj minutah Gostitelji so bili v šoku, a le za kratek čas – že v 11. minuti je, čeprav so imeli Angleži vse pod nadzorom, z roba