Domžalčani na svojem parketu klonili pred Spartakom

RTV Slovenija pred 31 dnevi  |  M. L.

Košarkarji Kansai Heliosa v prvi tekmi četrtfinala regionalne košarkarske Lige ABA 2 niso izkoristili prednosti domače dvorane in proti Spartaku iz Subotice izgubili z 71:84.

Domžalčani so vodili le v prvi četrtini, nazadnje pri izidu 15:14. V uvodu v drugo četrtino so še izenačili na 22:22, gostje pa so takoj nato z delnim izidom 12:2 povedli z dvomestno razliko. V tretjem delu je razlika presegla celo 20 točk (37:58), Domžalčani pa so se še enkrat vrnili med žive in se v zadnjem delu nekajkrat približali na sedem točk, a so gostje v kritičnih trenutkih zadeli odločilne koše in ušli na varno razdaljo. Pri Heliosu je bil s 16 točkami