Nemke vodile vso tekmo, možnosti za slovenski podvig ni bilo

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  T. O.

Rokometašice Slovenije so olimpijske kvalifikacije začele s porazom proti Nemčiji z 31:25, ki pa še ne zapira vrat do Pariza, a zdaj bo treba dobiti preostali dve tekmi. Nemke so dvoboj v svojo korist odločile s tremi zaporednimi goli za vodstvo s 27:21.

Slovenke so v Novem Ulmu vso tekmo zaostajale, že v prvem polčasu, ko je bila obramba premalo agresivna, tudi za pet golov (16:11). V drugem polčasu se je razlika dolgo vrtela okrog treh golov, dokler Nemke niso ušle na 27:21. Z enajstimi goli je bila v napadu najopaznejša Ana Gros. Preveč napak in zgrešenih "zicerjev" "To ni bila tista igra, ki smo jo želele prikazati. Preveč napak je bilo v obrambi in napadu, preveč je bilo zgrešenih stoodstotnih priložnosti. Nič