Rezervist Bajde zagotovil Celjanom nove tri točke

RTV Slovenija pred 18 dnevi  |  S. J.

Nogometaši Celja so na edini sobotni tekmi 31. kroga Prve lige Telemach v Rogaški Slatini zmagali z 1:2 in se še bolj približali naslovu državnega prvaka. V 60. in 63. minuti je dvakrat zadel Gregor Bajde, v 84. pa je z 11-metrovke znižal Patrik Mijić.

Bajde je igral od 57. minute, ko je zamenjal Rolanda Aaronsa. Prvič je zadel po protinapadu po podaji Aljoše Matka. V kazenskem prostoru se je dobro obrnil in z nizkim diagonalnim strelom s približno 15 metrov poslal žogo v mrežo. Tri minute pozneje je znova streljal z leve strani, žoga se je odbila od noge igralca Rogaške Nika Vujčića in presenetila vratarja Ajdina Mulalića. Mijić je nato končni izid postavil z bele točke po prekršku Davida Zeca nad Di Mateom