Ob remiju Brava in Maribora trije razveljavljeni goli; zmaga Olimpije v Domžalah

RTV Slovenija pred 19 dnevi  |  S. J., M. R.

V 31. krogu Prve lige Telemach so se nogometaši četrtouvrščenega Brava Kostela in tretjega Maribora razšli z 1:1. Enak izid je bil na srečanju med Muro in Koprom, za konec dneva pa je Olimpija v gosteh z 1:3 premagala Domžale.

Maribor je v Spodnji Šiški v 20. minuti povedel, po strelu Žige Repasa in odbiti žogi vratarja Matije Orbanića je iz bližine z glavo zadel 23-letni napadalec iz Slonokoščene obale Etienne Beugre, ki je dosegel svoj prvi gol v vijoličastem dresu. Domači so izenačili v 32. minuti, prav tako iz bližine je bil uspešen 19-letni nigerijski vezist Victor Gidado. Podajalec je bil Matej Poplatnik, ki je prišel do žoge ob Svenu Šoštariču Kariču, ki se je preslabo gradil v