Kralji doma izgubili z Minnesoto. Upajo, da se ognejo Edmontonu?

RTV Slovenija pred 15 dnevi  |  To. G.

Bleda igra in gladek poraz Los Angelesa doma proti odpisani Minnesoti z 1:3. Kot da bi se Kralji skušali znebiti tretjega mesta Pacifika in tretjega zaporednega soočenja v končnici z Edmontonom.

Po petih zmagah na šestih tekmah so Kingsi proti Wildu prikazali premalo, da bi se utrdili na 3. mestu Pacifika, ki prinaša dvoboj z Edmontonom. Naftarji so bili lani in predlani v 1. krogu končnice boljši od Kraljev. Minnesota je povedla ob igralcu več v 1. tretjini, ko je zadel Matt Boldy, nakar je Kiril Kaprizov s podajo v 2. tretjini zaposlil Ryana Hartmana, na koncu pa je prvi napadalec Wilda zadel še sam. Za častni gol domačih hokejistov je v 55. minuti