Trener Xavi je za polom Barcelone okrivil sodnika

Dnevnik pred 13 dnevi  |  STA STA

Borussia Dortmund – PSG je prvi par polfinala letošnje nogometne lige prvakov, potem ko sta oba kluba nadoknadila gol zaostanka s prve tekme, dosegla po štiri gole in poskrbela za pravo senzacijo.

Povratni tekmi četrtfinala nogometne lige prvakov sta bili pravi drami s preobrati. PSG je senzacionalno zmagal v Barceloni kar s 4:1, potem ko so Katalonci, ki so v Parizu zmagali s 3:2, povedli z 1:0, a se jim je vse podrlo z izključitvijo Arauja v 29. minuti. V Dortmundu je Borussia ob polčasu vodila z 2:0, a je Atletico, ki je na prvi tekmi v Madridu zmagal z 2:1, izid izenačil, a bojeviti Nemci so dosegli še dva gola za zmago s 4:2 in zasluženo napredovanje.