Domžalčani do pomembnih točk v boju za obstanek

RTV Slovenija pred 12 dnevi  |  D. S. M.

Mario Krstovski je zadel za zmago Domžalčanov proti Koprčanom v preloženi tekmi Prve lige (1:0). Domžalčani se treh točk zelo veselijo, saj so ušli ekipam z dna lestvice, po točkah so ujeli Muro na šestem mestu.

Koprčani bi z morebitno zmago prišli na četrto mesto pred Bravo, a so po razpletu dvoboja ostali peti z 42 točkami, še vedno pa imajo varno prednost sedmih točk pred Muro in zdaj tudi Domžalami. V večjem delu prvega polčasa so sicer imeli terensko premoč Koprčani, polpriložnosti sta imela Nik Omladič in Karlo Bručić, ki je v 29. minuti tudi padel v kazenskem prostoru, a sodnik ni ocenil, da bi šlo za prekršek. Najlepšo priložnost prvega dela so si že v sodnikovem