Laporta bo zahteval ponovitev el clasica, če bodo analize pokazale, da je Yamal dosegel zadetek

RTV Slovenija pred 11 dnevi  |  A. G.

Dan po grenkem porazu na el clasicu v Madridu so v Barceloni ogorčeni zaradi odločitve videosodnika, ki ni našel dokaza, da je žoga po strelu Lamina Yamala prečkala golovo črto. Predsednik Barcelone Joan Laporta je napovedal pritožbo.

Predsednik Laporta je poudaril, da bo klub zahteval vse posnetke in zvočne zapise v zvezi s 'fantomskim golom' Lamina Yamala, ki v 28. minuti ni bil priznan, ker po mnenju sodnikov žoga ni prečkala črte gola. Če bi zadetek veljal, bi Katalonci povedli z 2:1. Real je z zadetkom Juda Bellinghama v 91. minuti dobil el clasico na stadionu Santiago Bernabeu z 2:1 in ima 11 točk naskoka pred Barcelono. Do konca španskega prvenstva je le še šest krogov. Laporta ni bil