Lakersi vodili vso tekmo, ob sireni pa Murray osrečil Denver

RTV Slovenija pred 10 dnevi  |  To. G.

Denver je na drugi tekmi proti Los Angelesu povedel 0,1 sekunde pred koncem, ko je Jamal Murray zadel zmagoviti met za 101:99, s čimer so branilci naslova proti Jezernikom povedli z 2:0. Lakersi so vodili tudi že za 20 točk, a se je razigral Nikola Jokić.

LA Lakersi so bili razigrani in so vodili vse od tretje minute do zadnje pol minute. Na začetku tretje četrtine je prednost Lakersov narasla že na +20 (68:48), a od takrat dalje so Nuggetsi topili prednost. Nikola Jokić s soigralci se je vztrajno bližal, nakar je v zadnji minuti odgovornost prevzel Jamal Murray. Najprej je s prostima metoma izenačil na 97:97, nato je odgovoril na koš LeBrona Jamesa, zatem pa ob zvoku sirene zadel za 101:99. "Moral bi znova videti