Odbojkarice se še borijo

Gorenjski glas pred 10 dnevi  |  Vilma Stanovnik

Po dveh dobljenih finalnih tekmah so odbojkarice Calcita Volleyja v tretji tekmi doma z Novo KBM Branik izgubile, četrta tekma pa bo v Mariboru na sporedu danes. Med moški je prvak ACH Volley.

Kamnik – Obe tekmi finalne serije končnice Sportklub prve odbojkarske lige za ženske, v kateri se merita Calcit Volley in Nova KBM Branik, sta se končali v petem nizu, obakrat pa so se zmage veselile kamniške odbojkarice. Pred tretjim obračunom so bile tako le še eno zmago oddaljene od naslova prvakinj, vendar pa jim pred domačimi navijači v torek zvečer ni uspelo. Po izenačenem rezultatu 2 : 2 so bile v odločilnem petem nizu bolj zbrane Mariborčanke, ki so na