Maribor ob veliki premoči le do točke v Domžalah

RTV Slovenija pred 12 dnevi  |  D. S. M.

Kljub številnim priložnostim so nogometaši Maribora v Domžalah osvojili le točko (1:1). V nedeljo bo na sporedu derbi vodilnih: Celje - Olimpija. Celjanom zadostuje že točka za drugi naslov državnih prvakov.

Maribor je v Domžale prišel z nizom 11 tekem brez poraza in bil v vlogi favorita proti ekipi Mateja Podlogarja, ki pa si je samozavest dvignila s slavjem v Celju v prejšnjem krogu. Tretjeuvrščeni Štajerci so v prvem polčasu upravičili vlogo favorita, dosegli so sicer zgolj zadetek, lahko pa bi jih precej več. V drugem polčasu so številne neizkoriščene priložnosti gostov kaznovali domači z izenačujočim zadetkom ter osvojili točko, ki jim je tudi teoretično