Novi spodrsljaj Liverpoola v boju za naslov prvaka

RTV Slovenija pred 12 dnevi  |  D. S. M.

Liverpool je doživel nov udarec v boju za naslov Premier lige. Proti West Hamu je osvojil samo točko (2:2). Varovanci Jürgena Kloppa so na zadnjih petih ligaških tekmah zmagali le enkrat.

Liverpool je bil v prvem delu današnje tekme proti West Hamu boljši nasprotnik, a je imel kar nekaj smole. VAR mu je zaradi nedovoljenega položaja razveljavil že dosojeno 11-metrovko, Luis Diaz pa je v 40. minuti zadel vratnico. To je bil že 23. strel redsov v okvir vrat v sezoni. Tri minute pozneje se je spet pokazala ena od slabosti ekipe, vnovič je prejela gol po kotu. Višji od gostujočih branilcev je bil Jarrod Bowen, ki je dosegel 16. gol v sezoni. Premoč