REDKO VIDEN PREOBRAT: Nogometašice iz Gažona v 30 minutah kar trikrat zatresle mrežo (FOTO)

Regional pred 22 dnevi

Nogometašice Gažona U17 so gostovale na mariborskem igrišču in pokazale, koliko so v tem letu napredovale.

Uspel jim je redko viden preobrat. V zadnjih 30 minutah tekme so uspele proti Mariborčankam, po zaostanku s 3:0, rezultat izenačiti na 3:3. Neža Kržič je z eurogolom iz 25 metrov rezultat znižala na 3:1, sledil je natančen strel Marte Cernaz za 3:2, medteem ko je za končnih 3:3 pa poskrbela Lana Zec. Letošnja statistika kaže štiri zmage in en neodločen rezultat na mednarodnem turnirju, v državnem prvenstvu U17 NZS pa tri zaporedne zmage in en neodločen rezultat. V