V Münchnu znova nova vrhunska tekma, a bitka je še odprta

Delo pred 20 dnevi

Münchenski dvoboj Bayerna in Reala Madrida v prvem polfinalu lige prvakov se je razpletel s štirimi goli in brez zmagovalca. V sredo Borussia Dortmund – PSG.

Münchenski Bayern in madridski Real sta se v prvem dvoboju razšla brez zmagovalca. Prvih 90 minut bitke velikanov je bilo razburljivih, Madridčani so zadeli prvi po golu Vincisua Juniorja v prvem polčasu, v drugem so Münchenčani zrežirali probrat. Zadela sta Leroy Sane in Harry Kane z bele točke. Bayern ni zadržal prednosti, Brazilec Vinicius jr. je zadel še drugič. Za končnih 2:2 je zabil gol z bele točke. Povratna tekma bo 8. maja. Bayer in Real Madrid sta stara