Toronto podaljšal serijo proti Bostonu

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  M. L.

V noči na sredo so si hokejisti Toronta v TD Gardnu podaljšali sezono za vsaj eno tekmo. Z 2:1 so ugnali Boston in zaostanek v seriji zmanjšali na -1 (3:2). V podaljšku je odločil Matthew Knies.

V rednem delu srečanja sta se mreži zatresli zgolj v prvi tretjini, najprej v 6. minuti, ko je Jake McCabe zadel po sodniškem metu z modre črte. A vodstvo kanadske ekipe ni trajalo pretirano dolgo, v 14. minuti je izid izenačil Trent Frederic. 26-letni napadalec, ki je letos v rednem delu odigral vseh 82 tekem, je po podaji Pata Maroona izza gola zadel iz bližine na lovilko vratarja Josepha Wolla. To je bil njegov tretji zadetek v seriji. Mreži sta nato obmirovali,