Finski kapetan nokavtiral Kosmatince, Tkachuk spravil na kolena Pastrnaka

Delo pred 10 dnevi

Hokejisti kluba Florida Panthers so v drugi tekmi polfinala vzhodne konference NHL, ki jo je zaznamoval tudi zvezdniški pretep, z ledu odpihnili Boston Bruins.

Hokejisti moštva Florida Panthers so se v drugi tekmi polfinala vzhodne konference NHL oddolžili igralcem kluba Boston Bruins za uvodni poraz. Na domačem ledu so tokrat zmagali kar s 6:1 (0:1, 3:0, 3:0). Toda Panterji tudi drugega dvoboja niso odprli najbolje, saj so po golu Američana Charlieja Coyla v 13. minuti zaostajali z 0:1. Takšen je bil rezultat tudi po uvodni tretjini. Na začetku druge, v 22. minuti, ga je poravnal Kanadčan Steve Lorentz, kmalu zatem pa je