NA PRVI TEKMI V KOPRU: Črne minute sredi drugega polčasa so slovenske rokometaše stale zmage (FOTO)

Regional pred 10 dnevi

Slovenska moška rokometna reprezentanca je v neposrednih kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2025 na prvi tekmi v Kopru danes izgubila s Švico s 26:27 (15:12).

Moštvi se bosta na povratni tekmi pomerili v nedeljo v Winterthurju. Švicarji v Kopru za gol boljši. Nič še ni izgubljenega, drugi polčas v nedeljo v Wintherthurju.???????? #miSlovenci Posted by Rokometna zveza Slovenije / Handball Federation of Slovenia on Thursday, May 9, 2024 Črne minute sredi drugega polčasa so slovenske rokometaše stale zmage na prvi tekmi s Švico. Gosti so po zaostanku s tremi zadetki v prvem polčasu v drugem pokazali drugačen obraz, predvsem