New York je zajela še hokejska vročica

Delo pred 10 dnevi

Športni navdušenci v velikem jabolku imajo v zadnjih tednih veliko razlogov za veselje, hokejisti NY Rangers so le še zmago oddaljeni od konferenčnega finala.

Hokejisti New York Rangers, najboljše moštvo rednega dela severnoameriške lige NHL, v končnici nadaljujejo zmagoviti niz. V pretekli noči so po podaljšku s 3:2 premagali Carolina Hurricanes in za uvrstitev v konferenčni finale potrebujejo zgolj še zmago. Na drugi tekmi večera so Dallas Stars izenačili serijo s Colorado Avalanche na 1:1 v zmagah. Artemi Panarin je bil junak podaljška za New York, ko je po manj kot dveh minutah z izjemno potezo prišel do priložnosti