Panarin v podaljšku prinesel Rangersom vodstvo s 3:0

RTV Slovenija pred 10 dnevi  |  T. G.

Carolina je znova nadigrala NY Rangerse. Razmerje strelov v okvir vrat je bilo 47:25, a že tretje zmage in vodstva s 3:0 so se veselili Newyorčani, ki jim je že v 2. minuti podaljška zmago s 3:2 prinesel Artemi Panarin. Dallas je izenačil tudi v hokeju.

Carolina zaman oblega vrata Igorja Šesterkina, ki se je tokrat proslavil s 45 obrambami, kar je bil temelj že sedme zaporedne zmage Rangersov v letošnji končnici. Jake Guentzel je prinesel Hurikanom uvodno vodstvo, nakar sta Chris Kreider ob igralcu več in Alexis Lafreniere poskrbela za preobrat in vodstvo gostov z 2:1. Podaljšek je Carolina izsilila šele v predzadnji minuti, ob za napadalca zamenjanim vratarjem je odbitek v mrežo poslal Andrej Svečnikov. Vendar