Crvena zvezda še drugič v finalu ugnala Partizan

RTV Slovenija pred 13 dnevi  |  M. R.

Košarkarji Crvene zvezde so zmagali tudi na drugi tekmi finala Lige ABA v Beogradu. Partizan so premagali z 80:73 in so zdaj le še zmago oddaljeni od naslova.

Prvi polčas beograjskega derbija je minil ob izenačeni igri, Crvena zvezda je v drugi četrtini povedla s 36:28, toda Partizan je do konca prvega polčasa tekmo postavil v začetno izhodišče. V tretji četrtini so rdeče-beli znova pobegnili za sedem točk, toda tudi tedaj jim ni uspelo narediti odločilnega koraka, saj so črno-beli v zadnjih deset minut startali le z -4. Tudi v uvodu zadnje četrtine so bili zvezdaši ves čas v rahli prednosti, sedem minut pred koncem so