Boston je opravil svojo domačo nalogo

Delo 24.05.2024

Tudi v drugi finalni tekmi končnice lige NBA v vzhodni konferenci Indiana ni bila kos razigranim gostiteljem. Zdaj se serija za dve tekmi seli v Indianapolis.

Košarkarji Bostona so v finalu vzhodne konference lige NBA še drugič premagali Indiano in so na pol poti do finala. V drugi domači tekmi so bili boljši s 126:110. Indiana je praktično celo prvo četrtino vodila in jo končala s 27:25. Domači so s trojko Jrueja Holidaya v zadnji minuti prve četrtine začeli niz košev, z delnim izidom 20:0 so od 22:27 prišli na 42:27. Indiana v teh trenutkih šest minut ni dosegla koša. Ji je pa uspelo do konca druge četrtine zmanjšati