Po ligaškem uspehu pred Zagrebom in Ljubljano še na Kitajsko

Dnevnik 28.05.2024  |  Uroš Šemrov Uroš Šemrov

Namiznoteniški igralec Darko Jorgić je v polfinalu nemškega prvenstva proti Bremnu dosegel tri posamične zmage ter bil najzaslužnejši, da se je Saarbrücken uvrstil v veliki finale.

Slovenca v naslednjih dneh čakajo izjemno pomembni turnirju v boju za točke na svetovni lestvici pred olimpijskim turnirjem. Za slovenskim namiznoteniških igralcem Darkom Jorgićem je izjemno uspešen teden, v katerem se je s Saarbrücknom prebil v finale nemškega prvenstva. Evropski klubski prvaki so v polfinalu dvakrat premagali Bremen. V gosteh so bili boljši s 3:0, v domači dvorani pa s 3:2. Hrastničan je dobil vse tri posamične dvoboje. S 3:2 in 3:0 je bil boljši