Nugent Hopkins Edmontonu na široko odprl vrata finala

RTV Slovenija pred 25 dnevi  |  S. J.

Hokejisti Edmontona so v gosteh premagali Dallas s 3:1 in zdaj v konferenčnem finalu Lige NHL vodijo s 3:2. Junak tekme je bil Ryan Nugent Hopkins, ki je dosegel dva gola.

S prednostjo igralca več je bil natančen v 15. in 22. minuti. Le štiri minute pozneje je svoj prvi gol v končnici dosegel Philip Broberg, in tekma je bila odločena. "Res smo se trudili, v obrambi smo bili disciplinirani, običajno nimaš veliko priložnosti, da padel v ritem. Danes sem si zadal nalogo, da moram čim prej priti v ritem, in to mi je tudi uspelo," se je smejalo Ryanu Nugentu Hopkinsu. Zahod, peta tekma: DALLAS − EDMONTON – 2:3 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) Johnston