Iličićev zadetek dvignil utrip, zares bo zaropotalo v Stuttgartu

RTV Slovenija pred 13 dnevi  |  Matej Rijavec

"Mislim, da smo vsi drugi bolj veseli zanj, kot je on zase. Ni kazal pretiranega vznemirjenja. Sam tega ni toliko potreboval, kot si mi morda mislimo," je sanjsko vrnitev Josipa Iličića v reprezentanco z golom za zmago nad Armenijo komentiral Jan Mlakar.

"Jojo" je včeraj popoldne na predzadnji pripravljalni tekmi pred odhodom na evropsko prvenstvo majico izbrane vrste oblekel prvič po novembru 2021. Organizirani navijači so na začetku drugega polčasa na tribuni njemu v čast razvili transparent s pozdravom, Iličić pa jim je med ogrevanjem ob stranski črti zaploskal nazaj. Ob koncu 59. minute je pri izidu 1:1 napočil trenutek, da Kranjčan 79. v karieri nastopi za člansko reprezentanco. Takoj si je prislužil glasno