Načeti Stojanović, Verbič in Blažič ostajajo vprašljivi, Kek je pripravljen menjati

RTV Slovenija pred 15 dnevi  |  Toni Gruden

"Vesel, da se nadaljuje niz neporaženosti v Stožicah, po drugi strani nezadovoljen, ker nismo zmagali," je selektor Matjaž Kek na kratko ocenil prijateljski remi z Bolgarijo, pri čemer ni bil zadovoljen z menjavami, skrbi pa ga zlasti načeta trojica.

Hiter zaostanek zaradi najstrožje kazni v 2. minuti in nato izenačenje čez 12 minut. Velik minus in velik plus v prve četrt ure zadnje pripravljalne tekme na EP 2024, nakar se izid tekme Slovenija – Bolgarija ni več spremenil. Slovenska članska moška nogometna reprezentanca v Stožicah uživa v nizu enajstih tekem brez poraza (osem zmag in trije remiji). Kot zadnja reprezentanca je v Ljubljani pred dvema letoma slavila Švedska na začetku Lige narodov 2022 (0:2).