Stožice po uvodnem šoku lažje zadihale po golu Šporarja

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  M. L., D. S. M.

Slovenski nogometaši so priprave na evropsko prvenstvo, ki se začenja čez slab teden, končali z remijem proti Bolgariji (1:1). Bolgari so povedli že v 4. minuti, Slovenci pa so izenačili deset minut pozneje.

Slovenci so po torkovi zmagi proti Armeniji gostili Bolgarijo, s katero so se merili petič in še petič ostali brez zmage, zdaj imajo z njo dva remija in tri poraze. Od začetka Horvat in Brekalo Na igrišče je prišla udarna zasedba, v kateri je manjkal le načeti Petar Stojanović, ki je med reprezentanti izpustil največ treningov na Brdu. Na desnem krilu vezne linije je njegovo mesto zasedel Tomi Horvat, s Sturmom iz Gradca dvojni prvak Avstrije. Druga sprememba v