Španci že v prvem polčasu ugasnili vatrene

Necenzurirano pred 27 dnevi

Hrvati, ki so prispeli na nogometno prvenstvo v Nemčiji polni evforije in zanosa, so v tekmi prvega kroga doživeli pravi hladen tuš, saj jih je reprezentanca Španije razbila že v prvih 45 minutah. Rezultat iz polčasa (3:0) je ostal tudi končni rezultat.

Španska reprezentanca je tako z zmago proti Hrvaški v skupini B brilijantno začela nastope na evropskem nogometnem prvenstvu v Nemčiji. Španci, evropski prvaki v letih 1964, 2008 in 2012, so v Berlinu slavili s 3:0 (3:0) in mnogim nogometnim strokovnjakov pokazali, da so se motili, ker jih niso prištevali k favoritom za osvojitev prvenstva. Na Hrvaškem portalu Index.hr so ob porazu domačih zapisali, da je Hrvaška doživela debakel na otvoritveni tekmi in da se je