Španci hit uvoda EP

Dnevnik pred 9 dnevi  |  Uroš Šemrov Uroš Šemrov

Potem ko je Albanija dosegla najhitrejši gol v zgodovini evropskih prvenstev v nogometu, se je Italija pobrala ter dosegla četrto zaporedno zmago na velikih prvenstvih.

Španci so na uvodu evropskega prvenstva v nogometu Hrvatom v Berlinu porezali krila. Premagali so jih namreč kar s 3:0, vse tri gole pa so zabili v prvem polčasu, ko so zadeli Alvaro Morata (29. minuta), Fabian Ruiz (32.) in Daniel Carvajal (47.). V drugem polčasu so bili Hrvati boljši, ustvarili so si nekaj lepih priložnosti, zapravili pa so tudi najstrožjo kazen. Končna statistika je bila celo rahlo na strani Hrvatov, s čimer se Španci niso obremenjevali, saj so