Navijaška zmaga na tribunah vlila elan za remi Slovenije

RTV Slovenija pred 9 dnevi  |  Marko Rozman

Pod streho Stuttgart Arene se je sredi drugega polčasa začutila navijaška energija. Beli Slovenci so preglasili rdeče Dance, navijaška zmaga pa je ponesla igralce na zelenici, da je Slovenija osvojila veliko točko.

“V drugem polčasu slovenska pesem ni več potihnila. Ekipi so navijači dali elan, prišle so menjave, vratnica Šeška in takoj zatem gol Janže. Navijači si lahko pripišejo lep delež zaslug za to odmevno točko,” je Toni Gruden v javljanju za radio Prvi povzel nogometno nedeljo na Švabskem, ki se je med Slovenijo in Dansko končala z neodločenim izidom 1:1. Prva tekma Slovenije je mimo. Kakšni so prvi vtisi po slovenski premieri? Veliko je bilo vprašajev, zdaj pa vlada