Lautaro Martinez z golom v 88. minuti popeljal Argentino v četrtfinale

RTV Slovenija pred 5 dnevi  |  T. J.

Argentinski nogometaši so v drugem krogu južnoameriškega prvenstva vpisali drugo zmago, s katero so se uvrstili v izločilne boje. Z 1:0 so bili boljši od Čila.

Branilci naslova so zadeli v 88. minuti. Kar nekaj časa so čakali na potrditev zadetka, potem ko je v gneči in zmedi v kazenskem prostoru zadel rezervist Lautaro Martinez, ki je 15 minut predtem na zelenico vstopil namesto Juliana Alvareza. V sobi za VAR so nekaj časa pregledovali posnetek in zadetek na koncu le priznali. "Bil sem na pravem mestu in potisnil žogo v mrežo. Takšne tekme so vedno zapletene, a moramo verjeti in igrati na isti način, kot vselej igramo,"