Prvi reprezentančni dvojček Viniciusa za zanesljivo zmago Brazilije

RTV Slovenija pred 2 dnevoma  |  T. J.

V 2. krogu južnoameriškega prvenstva so brazilski nogometaši vpisali prvo zmago. V Las Vegasu so bili s 4:1 boljši od Paragvaja. Za prvo mesto v skupini D se bodo pomerili s Kolumbijo, ki je s 3:0 odpravila Kostariko.

V 31. minuti so petkratni svetovni prvaki zapravili veliko priložnost za vodstvo, ko je Lucas Paqueta z bele točke streljal mimo vrat. Nogometaš West Hama se je oddolžil štiri minute pozneje z imenitno podajo po hitri brazilski akciji v kazenski prostor Viniciusu Juniorju, ki je preigral Fabiana Balubeno, nato pa premagala Rodriga Moriniga. Po več kot letu dni je zvezdnik madridskega Reala dosegel gol v reprezentančni majici. V 43. minuti je Morinigo odbil po