Munoz preprečil zmago Brazilije, ki jo v četrtfinalu čaka Urugvaj

RTV Slovenija pred 2 dnevoma  |  Mitja Lisjak

V 3. krogu Južnoameriškega nogometnega prvenstva, Cope Americe, je Brazilija v Santi Clari remizirala s Kolumbijo (1:1). Obe sta se iz skupine D uvrstili v izločilne boje.

Brazilce je v vodstvo s krasnim prostim strelom popeljal Raphinha. Kolumbijci so mislili, da jim je izid uspelo izenačiti že v 19. minuti, ko je Davinson Sanchez žogo poslal v mrežo, a po ogledu posnetka VAR je glavni sodnik Jesus Valenzuela zadetek razveljavil. Kolumbija je bila boljši nasprotnik, priigrala si je več obetavnejših (pol)priložnosti, v sodnikovem dodatku prvega polčasa ji je vendarle uspelo zadeti za 1:1. Kmalu po tem, ko Brazilci niso dobili