Prihodnjo sredo v Celju gostuje Slovan Bratislava

RTV Slovenija 17.07.2024  |  To. G.

Slovaški prvak je tudi na drugi tekmi 1. predkroga Lige prvakov premagal prvaka Severne Makedonije. Slovan Bratislava je tako postal tekmec Celja v 2. predkrogu. Prvaki Slovenije bodo prvo tekmo dvoboja gostili prihodnjo sredo.

Celje je v 1. predkrogu s skupnih 7:1 nadigralo Floro Tallin iz Estonije in je po torkovi potrditvi napredovanja lahko zdaj v miru spremljalo povratno tekmo naslednjih tekmecev. V Strugi je bilo 2:1 za Slovan, ki je prvo tekmo doma v Bratislavi dobil s 4:2. Slovaški prvaki so povedli že v 9. minuti, ko je po podaji Davida Strelca zadel kapetan Vladimir Weiss. V 33. minuti je bil dvoboj odločen, ko je branilec Kire Ristevski premagal lastnega vratarja in gostje so