Slovenci "malce zaspali" v prvem polčasu in izgubili generalko pred OI

RTV Slovenija 23.07.2024  |  D. S. M.

Slovenski rokometaši so se v Parizu ogreli za sobotno tekmo proti Špancem s prijateljsko tekmo proti gostiteljem Francozom. Izbranci Uroša Zormana so izgubili z 39:30 (20:14).

V slovenski izbrani vrsti je bil na današnji tekmi najučinkovitejši Aleks Vlah z osmimi goli. Dean Bombač, Miha Zarabec, Jure Dolenec in Borut Mačkovšek so dosegli po tri, Matej Gaber in Nejc Cehte po dva, Blaž Janc, Nik Henigman, Blaž Blagotinšek, Domen Novak, Tilen Kodrin in Kristjan Horžen pa po en gol. "V prvem polčasu smo malce 'zaspali', najbrž je bila to posledica poti do dvorane. Na današnji tekmi smo resen rokomet prikazali le med 30. in 45. minuto, ko smo