Bravo dopolnil zmagoviti večer slovenskih klubov

RTV Slovenija 25.07.2024  |  M. R.

V 2. krogu kvalifikacij za Konferenčno ligo so se kot zadnji izmed treh slovenskih klubov predstavili nogometaši Brava. Njihov tekmec v Mostarju je bil Zrinjski, Ljubljančani so se veselili zmage z 0:1.

Edini zadetek na tekmi so gledalci videli v 16. minuti. Po podaji Gašperja Jovana z leve strani pred vrata je iz bližine mrežo zatresel spretni Matic Ivanšek. Mladi krilni igralec si je pripravil lepo darilo za 20. rojstni dan, ki ga praznuje v petek. Gostje so pretili predvsem iz protinapadov. Nogometaši iz Mostarja, ki so v pretekli sezoni igrali v skupinskem delu tega tekmovanja, so bili zelo blizu zadetka tik pred golom varovancev Aleša Arnola v 15. minuti.