Koprčani nevarnejši, a po avtogolu Burića ostali brez točke v Stožicah

RTV Slovenija 12.08.2024  |  A. G.

Na zadnji tekmi 4. kroga Prve lige so nogometaši Brava v Stožicah premagali Koper z 1:0. Hrvaški napadalec Nikola Burić je v 92. minuti zatresel lastno mrežo.

Bravo je skočil na četrto mesto, ima enak točkovni izkupiček kot Maribor, ki pa ima tekmo manj. Sule zadel iz prepovedanega položaja Koper je imel večji del prvega polčasa terensko premoč, več strelov proti vratom in tudi precej več kotov (7:1), a ni dosegel zadetka. Vsaj ne veljavnega. V 39. minuti je žoga končala v mreži Brava, toda po strelu Timotheeja Nkadaja je bil pred vrati gostiteljev Wisdom Sule v prepovedanem položaju, ko je žogo potisnil čez črto. Štravs