Pance in Ege zagotovila Olimpiji zmago nad KAC-em

RTV Slovenija 16.08.2024  |  A. G.

Navijači Olimpije že nestrpno pričakujejo novo sezono v Ligi IceHL. 1113 gledalcev je napolnilo glavno tribuno Tivolija, zmaji pa so na prvi pripravljalni tekmi premagali celovški KAC z 2:1.

Lani se je na uvodni tekmi rednega dela Lige IceHL proti Linzu 15. septembra zbralo 1000 gledalcev, letos pa so pričakovanja precej večja. Obe navijaški skupini sta bili prisotni že na prvi pripravljalni tekmi. Zmaji so povedli v 16. minuti, ko je po podaji Mihe Beričiča in Jake Sodje zadel Žiga Pance. Gostje so izenačili na začetku druge tretjine ob prednosti igralca več. V 26. sekundi druge tretjini je izenačil Mathias From. Za zmago hokejistov Olimpije je v 55.